jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۲۰۴۱۲   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۱

فرماندارکرمان،در نشست با رؤسای ستاد کاندیداهای ریاست‌جمهوری در کرمان گفت: مشارکت مردم مهر تأییدی است بر نظام جمهوری اسلامی و پای‌بندی به ارزش‌های اسلامی و خون شهیدان و همین مشارکت باعث خواهد شد تجربه متفاوتی را روز بعد از انتخابات در کشور مشاهده کنیم

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ علی بابایی افزود:درخصوص تولید محتوا در فضای مجازی با موضوع مشارکت حداکثری حرکت‌های خوبی انجام شده با فعالین فضای مجازی جلسه گذاشتیم و از ظرفیت آنها برای این کار کمک گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد:معاندین دست‌به‌دست هم داده‌،هم‌افزایی می کنندکه وحدت ما را به‌هم بزنند؛ دشمنان نظام در بحث ایجاد ناامنی روانی، تبلیغات منفی و ایجاد نارضایتی عمومی بیشتر از ما وقت می‌گذارند.

وی با بیان اینکه حضور مردم و مشارکت در حد اعلا است و با هر روحیه و نگرش و دیدگاه سیاسی تفاوتی ندارد افزود: اولویت ما رعایت اصل بی‌طرفی است،تاکید ما بر این بوده وامانت‌داری آراء مردم از خط‌قرمزهای ماست.

وی گفت: اکیپ های گشت کیته حقوقی و پیشگیری تخلفات انتخاباتی در مناطق مختلف شهری مستقر بوده و هر شب به طور مرتب تبلیغات کاندیاها در سطح شهر را رصد می کنند و بنرهایی که در محل هایی غیر از ستادهای کاندیداها نصب شده باشد را جمع آوری می کنند،لذا ضروری است کاندیداها آدرس ستادهای اصلی و شماره تماس آنها را هرچه سریعتر به فرمانداری اعلام نمایند.

بابایی، با اشاره به تفاوت قانون تبلیغات درانتخابات ریاست‌جمهوری وشوراهای اسلامی گفت:اندازه بنرها، مدت وتاحدی نوع تبلیغات در این دومتفاوت است؛در بخش ریاست‌جمهوری کارآسان‌تر است و بیشتر توسط صداوسیماودرسطح کلان صورت می‌گیرد،ولی درمورد شوراهاحجم کار درشهرستانها بالاتر است.

وی ادامه داد: مردم انقلابی و ولایتمدار ما همیشه به ندای رهبرشان لبیک گفته اند ودر این دوره هم قطعاً حساسیت را درک کرده و مدبرانه بهتر از گذشته وارد عرصه انتخابات می شوند.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات ابرازداشت:یکی ازتفاوت‌های انتخابات این دوره این است  که شبکه‌های معاندقبلاً باهم اختلافاتی داشتند، ولی این دوره به نوعی تجمیع داشته‌اند.
 
وی افزود:البته انتخابات همیشه حساس بوده‌، ولی این‌ باربرخی مشکلات مثل کمبودها ومشکلات معیشتی و... وجود داردکه نارضایتی‌هایی را سبب شده است.

وی گفت:در جنگ تحمیلی همه آمدند پای کار،خانم‌ها در بحث پشتیبانی و مردها در نبرد بودند، ولی در جنگ اقتصادی تحریم ها و برخی سوءمدیریت‌ها و سوء اجراها مشکلاتی را به وجود آورد.

وی اظهار داشت: برای برگزاری تجمعات و سخنرانی های سیاسی در شهر کرمان سه ورزشگاه امام علی(ع)، ورزشگاه شهید سلیمی‌کیا و ورزشگاه شهید کیانی در نظر گرفته شده است تا تجمع در فضای باز و با رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود، زیراسلامت مردم امروز اهمیت فوق‌العاده دارد.

بابایی افزود:در کرمان ۳۳۰ شعبه داریم که ۴۸ شعبه نسبت‌به انتخابات گذشته افزوده شده‌است و تک‌تک شعبه‌ها توسط هیئت‌های اجرایی بازدید شده، همه شعبه‌ها رابط بهداشتی و مواد ضدعفونی دارند.
وی ادامه داد:10 شعبه سیار هم آماده داریم که  هر جا نیاز شد اعزام می‌کنیم، ضمن اینکه تعرفه رأی بسیار بیشتر از نیاز شعب و انتخابات های گذشته آماده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها