jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۱۹۹۲۲   ۱۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۲:۰۶

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری اعضای یک باند 3 نفره جعل اسناد و مدارک انواع زمین مسکونی و تجاری با انجام کلاهبرداری هایی به ارزش مجموع 60 هزار میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سردارعبدالرضا ناظری اظهار داشت:ماموران پلیس آگاهی استان در پی بررسی چندین فقره شکایت و کلاهبرداری مالی از شهروندان موفق شدند یک باند 3 نفره جعل اسناد و مدارک که عمدتا زمین‌های ارزشمند و یا فاقد اصالت سند را با تهیه اسناد جعلی به فروش می رساندند شناسایی و دستگیر کنند.
 
وی افزود:این افراد زمین های ارزشمند واقع در مرکز استان و محدوده برخی شهرستان‌ها را شناسایی و آن ها را با تنظیم سند جعلی و روش های فریبکارانه به شهروندان جویای زمین می فروختند که تا کنون ارتکاب این افراد به فروش زمین های متعددی در برخی شهرستان ها و در مرکز استان محرز شده و تحقیقات بیشتر از آن ها ادامه دارد.
 
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: ارزش ریالی زمین‌هایی که این افراد جعل سند کرده و به فروش رسانده اند ازسوی کارشناسان امر بیش از 60 هزار میلیارد ریال عنوان شده و رسیدگی به ابعاد دیگر این پرونده به منظور احقاق حق تمامی شکات و شهروندانی که اغفال شده اند در حال انجام است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.