مرد شکنجه‌ گر پس از ۱۱ سال با سپردن وثیقه میلیاردی آزاد می‌شود

فیلمبرداری از ۱۰۰ ساعت شکنجه همسر

زن جوان تحت تاثیر حرف‌های دو رمال و به تصور این‌که همسرش خیانت کرده‌، مرد خلافکاری را اجیر کرد تا از شوهرش اعتراف بگیرد. شکنجه‌های مرد خلافکار‌، این مرد را تا یک‌قدمی مرگ پیش برد.
کد خبر: ۱۳۱۹۷۲۳

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، آخرین روز اسفند سال گذشته، زنی در تماس با پلیس 110 تهران اطلاع داد خانه‌شان در غرب تهران به‌هم ریخته و شوهرش را زخمی و دست و پا بسته یافته است. با حضور ماموران در این خانه، مرد زخمی به بیمارستان انتقال یافت.

بعد از بهبود نسبی این مرد، او در تشریح ماجرا گفت: مدیر یک شرکت بازرگانی هستم. آن شب خانواده‌ام برای خرید شب عید بیرون رفتند. چای خوردم که بعد از آن سرم سنگین شد و ناگهان مرد غریبه‌ای در خانه را باز کرد و وارد شد. او با چاقو مرا مجروح کرد که بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم در بیمارستان بودم. بعد از ترخیص از بیمارستان متوجه شدم آن مرد دو گوشی تلفن همراهم‌، پنج سکه بهار آزادی‌، 30 میلیون تومان پول نقد‌ و کیف مدارکم را سرقت کرده است. از سارق فراری شکایت دارم.
با گذشت سه ماه از این ماجرا، دوباره شاکی به پلیس آگاهی آمد و اعلام کرد که سارق را همسرش اجیر کرده بوده و حالا با افشای این موضوع از همسرش شکایت دارد.

این زن دستگیر شد و در تحقیقات گفت: تحت تاثیر دو رمال این کار را انجام دادم. آنها بعد از گرفتن فالم مدعی شدند همسرم به من خیانت کرده و به‌زودی همراه زنی که دلباخته او شده، قصد سفر به آلمان را دارد. موضوع را به دوستم گفتم و او برادر خلافکارش را به من معرفی کرد تا به‌عنوان کارآگاه خصوصی همسرم را تعقیب کند. قرار شد 200 میلیون تومان به او دستمزد بدهم. بخشی از پول را به او دادم. یک ماه شوهرم را تعقیب کرد اما نتوانست مچ او را هنگام خیانت بگیرد. از مرد اجیر شده خواستم شوهرم را با شکنجه به حرف بیاورد در غیر این صورت او را بکشد. کلید یدک خانه را به او دادم و با فرزندانم برای خرید بیرون رفتم. آن مرد به خانه آمد اما نتوانست شوهرم را به حرف بیاورد. یک روز که با شوهرم دعوا کرده بودم، فریاد زدم من آن مرد را اجیر کرده بودم. او وقتی فهمید من این کار را کرده‌ام، مرا از خانه بیرون کرد.

افراسیاب رفیع‌ زاده‌، بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 34 تهران در این‌باره به جام‌ جم گفت: با اعتراف متهم زن‌، مرد اجیر شده از سوی وی نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها