jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۹۰۲۶   ۱۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۴

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از درگیری تن به تن پلیس و موبایل قاپان در باغ فیض و مصدومیت مأمور پلیس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای که با زخمی کردن مامور پلیس قصد متواری شدن از محل را داشتند خبر داد.

سرهنگ آذین در تشریح خبر فوق اظهار داشت: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض، 2 موتورسیکلت سوار را در حین سرقت گوشی موبایل از یک فرد مشاهده کرده و بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که 2 سارق خشن با مشاهده ماموران سوار بر موتور تصمیم به فرار گرفتند و ماموران گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به تعقیب متهمان رفته اما سارقان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و به مسیر فرار خود ادامه دادند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: پس از تعقیب و گریز طولانی سارقان در محله باغ فیض با توجه به شلوغی خیابان موفق به فرار نشده و در این مرحله برای فرار به سمت ماموران حمله کردند که در این درگیری ترک نشین موتورسیکلت با ضربات سرنیزه مامور پلیس را از ناحیه دست، شکم و پا مورد هدف قرار داده که در ادامه ماموران پلیس با استفاده از فنون رزمی ۲ زورگیر را زمین گیر و دستگیر کردند.

وی تصریح کرد : پس از انتقال متهمان به کلانتری 140 باغ فیض سارقان حرفه ای در بازجویی ها به سرقت و ضرب و شتم مامور پلیس صراحتا اعتراف کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: مامور پلیس که در این عملیات به شدت آسیب و زخمی شده برای درمان به بیمارستان منتقل شده و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها