jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۹۰۲۶   ۱۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۱۴

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از درگیری تن به تن پلیس و موبایل قاپان در باغ فیض و مصدومیت مأمور پلیس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای که با زخمی کردن مامور پلیس قصد متواری شدن از محل را داشتند خبر داد.

سرهنگ آذین در تشریح خبر فوق اظهار داشت: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض، 2 موتورسیکلت سوار را در حین سرقت گوشی موبایل از یک فرد مشاهده کرده و بلافاصله برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که 2 سارق خشن با مشاهده ماموران سوار بر موتور تصمیم به فرار گرفتند و ماموران گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به تعقیب متهمان رفته اما سارقان به دستور ایست پلیس توجه نکرده و به مسیر فرار خود ادامه دادند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: پس از تعقیب و گریز طولانی سارقان در محله باغ فیض با توجه به شلوغی خیابان موفق به فرار نشده و در این مرحله برای فرار به سمت ماموران حمله کردند که در این درگیری ترک نشین موتورسیکلت با ضربات سرنیزه مامور پلیس را از ناحیه دست، شکم و پا مورد هدف قرار داده که در ادامه ماموران پلیس با استفاده از فنون رزمی ۲ زورگیر را زمین گیر و دستگیر کردند.

وی تصریح کرد : پس از انتقال متهمان به کلانتری 140 باغ فیض سارقان حرفه ای در بازجویی ها به سرقت و ضرب و شتم مامور پلیس صراحتا اعتراف کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: مامور پلیس که در این عملیات به شدت آسیب و زخمی شده برای درمان به بیمارستان منتقل شده و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها