سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم با 12 امتیاز کامل از منامه به تهران برگردیم.
کد خبر: ۱۳۱۸۹۸۴

به گزارش جام جم آنلاین، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار ایران و هنگ‌ کنگ اظهار داشت: امیدوارم از منامه با 12 امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

وی اضافه کرد: تیم هنگ کنگ تیم قابل احترامی برای ماست و بازی بسیار مهمی است ولی نمی دانیم چه انتظاری می شود داشت چون از پارسال بازی نداشته است. هرچند تلاش کردیم و اطلاعات کمی توانستیم راجع به آنها جمع آوری کنیم. ما از بازی های خودمان میزبانی نمی کنیم. ما از afc خواستیم که زمین بازی را تغییر دهد زیرا این برای ما خیلی مهم است. اگر بحرین میزبان است، پس حداقل باید زمین خوبی را مهیا کند ولی ما از این موضوع ناامید هستیم.

اسکوچیچ درباره شرایط زمین مسابقه گفت: من همین الان در مورد زمین صحبت کردم. این زمین واقعا خوب نیست ولی می خوام تمام تمرکز تیم من فقط روی بازی کردن باشد. امیدوارم که تیم من شرایط را درک کند و قوی باشد. من به آنها اعتقاد دارم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به اینکه آیا فکر نمی کنید که صحبت های شما راجع به زمین بهانه باشد؟ گفت: من هیچ بهانه ای نمی آورم. ما قوی هستیم و همه تیم ها اینجا با ما رو به رو می شوند. در مورد این موضوع نگران نباشید. بهانه ای وجود ندارد. اگر زمین را ببینید، چیزی را می بینید که هرگز در زندگی ندیده ام.

وی ادامه داد: این یک بهانه نیست. شما و بقیه تیم ها باید با ما رو به رو شوید و من فرار نمی کنم. ما تیم خوبی هستیم و شما این را خواهید دید. بعد از این کنفرانس شما می توانید زمین را چک کنید. اول که آمدم اینجا خواستم زمین را ببینم اما به من اجازه ندادند. من می توانم شما را دعوت کنم و با من بیاید و زمین را ببینید. خیلی داستان جالبی است.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها