jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۸۸۱۰   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۳۶

منابع عراقی از بازداشت یک سرکرده داعشی در غرب عراق خبر دادند و اعلام کردند که وی مسئول وارد کردن خودروهای بمبگذاری شده به عراق بوده است.

به گزارش جام جم آنلاین، منابع عراقی از بازداشت یک سرکرده داعشی در غرب عراق خبر دادند و اعلام کردند که وی مسئول وارد کردن خودروهای بمبگذاری شده به عراق بوده است.

براساس این گزارش؛ نیروهای امنیتی عراق مسئول وارد کردن خودروهای بمب‌گذاری شده به عراق و انتقال دهنده خانواده تروریست‌ های داعشی به سوریه را بازداشت کردند.

در بیانیه مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق آمده است: در عملیاتِ ویژه‌ای که بر اساس اطلاعات امنیتی دقیق اداره اطلاعات نظامی انجام شد، مسئول وارد کردن خودروهای بمب‌گذاری شده به الانبار و بغداد و انتقال دهنده خانواده‌های عناصر داعش به سوریه در شهر الرمادی در مرکز الانبار بازداشت شد.

در ادامه این بیانیه آورده شده که عملیات بازداشت فرد مذکور به وسیله تیمی از اداره اطلاعات نطامی تیپ دهم انجام شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر