رئیس پلیس آگاهی استان کرمان، از انهدام باند 4 نفره سارقان مسلح و کشف سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پژو پارس کمتر از 24 ساعت از زمان وقوع خبر داد. 
کد خبر: ۱۳۱۸۷۷۰
سرهنگ یدالله حسن‌پور اظهار داشت: در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پژو پارس حوالی ساعت21 بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در شهر کرمان بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی کارآگاهان، سرکرده یک باند سرقت کمتر از 24 ساعت شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش در شهر کرمان دستگیر و در روند تحقيقات پلیسی به سرقت مسلحانه خودروی پژو پارس با همدستی 3 نفر دیگر معترف شد.

سرهنگ حسن پور تصریح کرد: در ادامه نیز سایر متهمان مرتبط با این فرد در چند عملیات جداگانه دستگیر و خودروی سرقتی به همراه 2 قبضه سلاح ممنوعه و 3 خودروی به کارگیری شده در انجام سرقت ها از مخفیگاه متهمان کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به معرفی متهمان به مقامات قضایی و تحویل خودروی مسروقه به مالباخته بیان داشت:قطعا انهدام این باند از وقوع جرائم خشن دیگر پیشگیری موثری خواهد کرد و در ادامه با تکمیل تحقیقات، سایر سرقت های احتمالی و دیگر افراد مرتبط با این باند نیز کشف و دستگیر خواهند شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها