jamejamonline
کرمان کد خبر: ۱۳۱۸۷۷۰   ۱۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۱:۲۶

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان، از انهدام باند 4 نفره سارقان مسلح و کشف سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پژو پارس کمتر از 24 ساعت از زمان وقوع خبر داد. 

سرهنگ یدالله حسن‌پور اظهار داشت: در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پژو پارس حوالی ساعت21 بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در شهر کرمان بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی کارآگاهان، سرکرده یک باند سرقت کمتر از 24 ساعت شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش در شهر کرمان دستگیر و در روند تحقيقات پلیسی به سرقت مسلحانه خودروی پژو پارس با همدستی 3 نفر دیگر معترف شد.

سرهنگ حسن پور تصریح کرد: در ادامه نیز سایر متهمان مرتبط با این فرد در چند عملیات جداگانه دستگیر و خودروی سرقتی به همراه 2 قبضه سلاح ممنوعه و 3 خودروی به کارگیری شده در انجام سرقت ها از مخفیگاه متهمان کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به معرفی متهمان به مقامات قضایی و تحویل خودروی مسروقه به مالباخته بیان داشت:قطعا انهدام این باند از وقوع جرائم خشن دیگر پیشگیری موثری خواهد کرد و در ادامه با تکمیل تحقیقات، سایر سرقت های احتمالی و دیگر افراد مرتبط با این باند نیز کشف و دستگیر خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.