هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال ایران

پیروزی شهرداری آستارا مقابل قشقایی / تساوی چوکا و نود ارومیه

با نتایجی که در هفته های اخیر در لیگ دسته اول فوتبال کشور رقم خورد، برای اولین بار در فوتبال ۹ تیم مدعی صعود به لیگ برتر شدند.
کد خبر: ۱۳۱۸۵۶۱

به گزارش جام جم آنلاین، رقابت‌ های لیگ دسته اول فوتبال کشور هفته بیستم و ششم را هم پشت سر گذاشت و در پایان این هفته، بادران با ۴۴ امتیاز در رده اول قرار گرفت و تیم‌های هوادار، مس کرمان، خیبر خرم آباد و چند تیم دیگر در تعقیب این تیم هستند.

نتایج این مسابقات در هفته‌های اخیر به نوعی رقم خورد که برای اولین بار در مسابقاتی که با حضور ۱۸ تیم برگزار می‌شود، ۹ تیم مدعی صعود به لیگ برتر شدند.

این در حالی است تنها ۸ هفته به پایان این فصل از مسابقات باقی مانده است. این آمار نشان از رقابت فشرده تیم‌های اول تا نهم جدول این مسابقات است. تیم‌هایی که نهایت فاصله آنها در جدول به ۵ امتیاز می‌رسد.

در حالی تیم بادران با ۴۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد که تیم پارس جنوبی با ۳۹ امتیاز در رده نهم ایستاده است تا فاصله ۵ امتیازی تیم‌های اول تا نهم جدول، موید رقابت فشرده ۹ تیم بالای جدول باشد.

هوادار و مس کرمان با اختلاف تنها یک امتیاز در تعقیب بادران صدرنشین قرار دارند و ۴ تیم ۴۰ امتیازی کورس اول صدر جدول را تعقیب می‌کنند که این ۴ تیم شامل خیر خرم آباد، استقلال خوزستان، فجر سپاسی و خوشه طلایی ساوه هستند.

در کورس سوم هم شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم با ۳۹ امتیاز حضور دارند. این فشردگی امتیازات در ۹ رده اول جدول می‌تواند منجر به تغییرات زیاد در این هفته و هفته‌های آینده باشد.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها