رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان هشدار داد:

شیب زیادوصعودی بیماری کرونا در استان کرمان

از طرح پویش ملی نامه ایرانیان به رییس جمهور سیزدهم در کرمان رونمایی وبر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید شد. 
کد خبر: ۱۳۱۸۴۹۱
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛رییس سازمان بسیج اساتید استان کرمان در این مراسم گفت: تلاش سازمان بسیج اساتید در انتخابات پیش رو روشنگری و تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.
 
اکبری فر،در دیدار مسولان سازمان بسیج اساتید استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان افزود:در پویش ملی نامه ایرانیان به رییس جمهور سیزدهم مردم می توانند مطالبات خود را از رییس جمهور سیزدهم مطرح تا هم کارشناسان آنها تحلیل و بررسی کنندو هم مورد توجه مسئولان و رییس جمهور اینده قرار گیرد. 

در این دیدارمدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم با اشاره به ارتباط مهم و تاثیرگذار صداوسیما با دانشگاه و بسیج گفت :در برنامه های مختلف صدا وسیما این ارتباط و تاثیرگذاری کاملا روشن است.
 
احمدعلیرمضانی،درباره برنامه ریزی های صدا وسیما درانتخابات پیش رو افزود:تلاش صدا و سیما مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و انتظار می رود کرمان بعنوان پایتخت مقاومت و شهر سردار شهید سلیمانی همچون گذشته در این حوزه بدرخشد. 

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این مراسم گفت:صدا وسیما امروز با توجه به امکانات گسترده رسانه های دشمن و فشارهای معاندان به خوبی در جنگ نرم با توطئه ها و دسیسه ها مبارزه می کند.

عارفی افزود:بسیج هم بخش مهمی از قدرت نرم کشور است و بسیج اساتید از تاثیرگذارترین سازمان های بسیج است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها