jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۹۷۰   ۰۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۰۸

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد:

ترافیک سنگین در اغلب جاده‌های تهران ـ شمال و محور فشم

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضردر محور کندوان و مسیرشمال به جنوب محورهای هراز و فیرورکوه در برخی مقاطع ترافیک سنگین است.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت راه‌ های کشور اظهار داشت: بعد از ظهر امروز هفتم خرداد در ساعات کنونی دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در اغلب جاده‌های تهران ـ شمال نشان می‌دهد.

وی توضیح داد: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا مجلار، همچنین مکارود تا دزدبن، هزارچم تا سیاه‌بیشه و آدران تا بیلقان ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب، محدوده تونل شماره یک، شاهان دشت و حدفاصل آب‌اسک تا پلور و مشا تا مبارک‌آباد خبر داد.

آشوری افزود: در محور فیروزکوه، مسیر شمال به جنوب، حدفاصل دماوند تا گیلاوند و چناران تا رودهن ترافیک در حال حاضر سنگین است.

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه پردیس ـ تهران، محدوده جاجرود گفت و افزود: در حال حاضر در محور قدیم بومهن ـ تهران محدوده پلیس راه جاجرود نیز ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت، مسیر رفت و برگشت تردد روان گزارش شده است.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران و محور فشم ـ تهران

آشوری گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج، حدفاصل کردان تا کمالشهر، پلیس راه مهرشهر تا مهرویلا و محمدشهر تا پل فردیس نشان می‌دهد.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در محور شهریار ـ تهران محدوده شهر قدس از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران محدوده پل کلاک خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: همچنین در حال حاضر در محور فشم ـ تهران و محور امامزاده داوود ـ تهران در برخی مقاطع ترافیک سنگین داریم.

افزایش ترافیک جاده‌ ها

آشوری تصریح کرد: بر اساس اطلاعات 2259 دستگاه تردد شمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 2.9 درصد افزایش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 13.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها