jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۸۹۹   ۰۷ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۰

کیفیت هوای پایتخت در حالی برای هفتمین روز متوالی از شروع خردادماه در شرایط سالم قرار گرفته است، که طی ۲۴ ساعت گذشته آلاینده ازن از بیشترین غلظت برخوردار بوده است.

به گزارش جام جم آنلاین، کیفیت هوای پایتخت برای هفتمین روز متوالی از شروع خردادماه در شرایط سالم قرار دارد. اما نکته قابل توجه در گزارش‌های موجود از کیفیت هوای تهران این است که در مدت ۲۴ ساعت گذشته غلظت آلاینده ازن بالا رفته است. اما هم اکنون میزان غلظت ذرات معلق از آلاینده ازن در هوای تهران بیشتر شده است.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده‌ های هوا طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۷۵ قرار داشته و هم اکنون این عدد به ۷۱ واحد کاهش یافته است. و پیش بینی می‌شود این شرایط طی ساعات آینده ادامه داشته باشد.

از ابتدای سال جاری تاکنون تهران ۶۳ روز را با هوای پاک سپری کرده و تنها ۲ روز از این مدت کیفیت هوا پاک بوده است در حالی که ۴ روز تهرانی‌ها هوای با کیفیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه را تجربه کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر