jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۷۷۳۹   ۰۵ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۲۰

رییس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید این فدراسیون تمام خواسته‌های سرمربی تیم ملی را برآورده کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین، شهاب‌الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: بر حسب وظیفه‌ در جمع ملی‌پوشان حاضر شدیم. از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کردیم و تمام خواسته‌های سرمربی تیم ملی برآورده شده است. ان‌شاءالله فردا تیم به کیش می‌رود و اردوی چند روزه‌ای در کیش خواهیم داشت و بعد از آن به منامه خواهیم رفت و چهار بازی حساس و سرنوشت‌ساز را در یک پیچ تاریخی برگزار می‌کنیم.

او ادامه داد: با توجه به انگیزه‌ و باوری که در بچه‌ها دیدم، امیدوارم به لطف خدا دست پر برگردند و دل ۸۰ میلیون ایرانی را شاد کنند و همه ۸۰ میلیون ایرانی یک قلب و روح شوند.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ما در یک برهه سرنوشت‌ساز قرار داریم و امیدوارم تیم ملی ایران بتواند با دست پر از این مسابقات بیرون بیاید. مسابقاتی که واقعاً به فوتبال ملی ایران ظلم شد و به نوعی ظالمانه میزبانی را از ما گرفتند و به بحرین دادند.

عزیزی خادم یادآور شد: مراسم معارفه آقای خورشیدی، سرپرست محترم تیم ملی و کریم باقری که از مفاخر و سرمایه‌های فوتبال کشورمان است، انجام شد‏. از باقری هم به‌عنوان دستیار فنی استفاده خواهیم کرد و هم مدیریت تیم ملی را برعهده خواهد داشت. باقری از نظر اخلاقی و حرفه‌ای باتجربه است و مدیر مورد اعتماد ماست. فضای همدلی در تیم ملی ایجاد شده و در هیات رییسه فدراسیون فوتبال، همه یکدل هستند. در این شرایط سخت اقتصادی که وجود دارد، تیم ملی تنها دلخوشی مردم است. تیم ملی نماد انسجام و اتحاد ملی است و امیدوارم که همه کمک کنند. تا آن‌جا که امکان داشته کم و کاستی‌ها را رفع کردیم و امیدوارم که همه کمک کنند و ان‌شاءالله بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها