فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

آمادگی کامل برای برقراری امنیت انتخابات در استان

فرمانده نیروی انتظامی گفت: مهمترین وظیفه ناجا در انتخابات 1400 ، امنیت و سلامت انتخابات است؛ از این رو با پیش‌بینی 70 هزار صندوق رأی، 300 هزارنفر از ماموران ناجا درروز انتخابات حضور فعال خواهند داشت.
کد خبر: ۱۳۱۷۶۹۴

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در همایش مشترک بصیرت دینی و انقلابی با حضور نمایندگان ولی فقیه در استان ها، ائمه جمعه سراسر کشور ، فرماندهان، روسا و مدیران ناجا با بیان اینکه کار نیروی انتظامی سلبی و ایجابی است، اظهار داشت: در راستای انجام مطلوب ماموریت ها و برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم نیازمند حمایت ائمه محترم جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان ها هستیم از سویی ائمه جمعه با نفود کلام و اعتبار خود می توانند به شورآفرینی انتخابات و رعایت مرزهای اخلاق و قانون کمک کنند.

سردار اشتری در ادامه به برگزاری انتخابات پیش رو اشاره و تصریح کرد: مهمترین وظیفه ناجا در انتخابات 1400 ، امنیت و سلامت انتخابات است؛ از این رو با پیش بینی 70 هزار صندوق رای، 300 هزار نفر از همکاران ما در نیروی انتظامی در روز انتخابات حضور فعال خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: با تهیه اطلس انتخاباتی تمامی فرماندهان در استان ها برای برگزاری انتخابات پای کار هستند و لازم است که در این راستا علاوه بر حمایت از نظرات ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان ها بهره لازم را ببریم.

وی با بیان اینکه برای تامین امنیت انتخابات با یک نقشه راه دقیق پیش می رویم، گفت: قطعا در اجرای ماموریت ها در چارچوب قانون عمل می کنیم و باهر فرد و گروهی با هر گرایش سیاسی و جناحی که تخلف کند، برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی بابیان اینکه امنیت مردم خط قرمز ما است، گفت: امنیتی که باخون شهدا به دست آمده را به راحتی از دست نمی دهیم و از حقوق ملت عزیز ایران اسلامی دفاع می کنیم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران اسلامی وفادار هستند و این وفاداری را در تمامی دوره ها به اثبات رسانده اند ؛ ان شاءالله به لطف و عنایت الهی و هدایت‌های مقام معظم رهبری مردم پرشورتر از قبل پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

فرمانده ناجا با تاکید براینکه ملاک عمل در انتخابات معیارهای مقام معظم رهبری است، گفت: قطعا مردم عزیز فردی را انتخاب می کنند که به جوانان اعتقاد داشته و ظلم ستیز و دلسوز مردم باشد.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها