وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد که دیدار با همتای صهیونسیتی خود در قدس اشغالی بر لزوم رسیدن به یک توافق هسته‌ای قوی‌تر با ایران تأکید کرده است.
کد خبر: ۱۳۱۷۶۷۲
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، «دومینیک راب» وزیر خارجه انگلیس در دیدار با «گابی اشکنازی» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در خصوص برجام گفت‌وگو کرد.

راب در پیامی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، در ارتباط با محور گفت‌وگوهای خود در قدس اشغالی با اشکنازی نوشت: «در دیدار امروز (چهارشنبه) خود با گابی اشکنازی بر تعهد به راه‌حل دو دولتی، اهمیت یک توافق هسته‌ای قوی‌تر با ایران و تعهد خود به امنیت اسرائیل تأکید کردم».

وزیر خارجه انگلیس امروز (چهارشنبه) با «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی دیدار و رایزنی کرد.

در حالیکه دور پنجم مذاکرات وین برای احیای برجام از روز گذشته (سه‌شنبه) آغاز شده است، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه ایالات متحده و راب برای رایزنی با مقام‌های رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر به فلسطین اشغالی سفر کرده‌اند.

روز گذشته نیز، بلینکن در سفر خود به فلسطین اشغالی با تأکید بر اتحاد مستحکم واشنگتن و تل‌آویو علیه ایران، تلاش کرد توپ بازگشت به برجام را به زمین ایران انداخته و تهران را مقصر وضعیت فعلی این توافق جلوه دهد. 

وی در این خصوص گفت: «ایالات متحده آمریکا و اسرائیل در این گزاره که هرگز نباید به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای داده شود، کاملاً متحد هستند.ما هدف کاملاً یکسانی داریم. بر کسی پوشیده نیست گاهی با یکدیگر در خصوص نحوه تحقق آن هدف اختلافاتی داریم.»
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها