jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۴۴۹   ۰۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۷

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد:

ثبت 259 هزار تردد بین تهران و کرج‌ در یک شبانه‌ روز

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌ های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

باران در برخی از محورهای‌ کردستان و آذربایجان غربی

وی اظهار داشت: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان‌، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال، در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ ها گفت: در حال حاضر در جاده‌های کشور‌ بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آشوری از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های کردستان و آذربایجان غربی خبر داد.

ترافیک سنگین در مسیر آزادراهی بین قزوین و کرج ‌

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل استاندارد تا مهرویلا و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

ثبت 259 هزار تردد در آزادراه تهران-کرج-تهران در یک شبانه‌روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 131 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 128 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین‌ با 122 هزار تردد، ثبت شد.

افزایش 3.8 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها ‌

آشوری اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌‌ 2217 دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل 3.8 درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد جاده شهداد-نهبندان و محور فرعی شمشک-دیزین‌

وی با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، افزود: در حال حاضر محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان و جاده پونل-خلخال، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها