jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۷۲۷۲   ۰۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۸:۲۶

اداره کل اطلاعات استان گلستان اعلام کرد؛

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در استان گلستان

سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات گلستان موفق به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین به نقل از اداره کل اطلاعات گلستان، به دنبال رصد اطلاعاتی صورت گرفته از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در این اداره کل با انجام سلسله اقدامات اطلاعاتی یک باند قاچاق مواد مخدر که اقدام به قاچاق کلان مواد مخدر سنتی به گرگان کرده بود، شناسایی و مقادیر زیادی مواد مخدر از این باند کشف شد.

اداره کل اطلاعات گلستان، تأکید کرده است این استان فضای امنی برای سوداگران مرگ نیست و هرگونه فعالیت توسط نهادهای امنیتی و انتظامی و به ویژه سربازان گمنام امام زمان ( عج) در اداره کل اطلاعات استان گلستان رصد می شود و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد شد.

انتظار از مردم استان این است که هرگونه تحرکات در حوزه امنیتی و همچنین جرایمی مانند خرید و فروش مواد مخدر را به نهادهای مربوطه و یا شماره 113 وزارت اطلاعات، اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر