jamejamonline
استانها کهگیلویر و بویراحمد کد خبر: ۱۳۱۷۰۳۰   ۰۲ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۳

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی جنگل‌های منطقه حفاظت‌شده «دیل»در شهرستان گچساران از چهار روز همچنان ادامه دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، محمد محمدی افزود: این آتش‌سوزی شد ورزش باد مجدداً روشن و شعله‌ور شده است.
وی اظهار کرد: نیروی مختلف از ادارات تشکل‌های مردم‌نهاد نیروهای مردمی در حال تلاش برای مهار آتش هستند اما تاکنون این آتش مهار نشده و همچنان ادامه دارد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد بالگرد شرکت نفت گچساران به منطقه جهت کمک به مهار آتش اعزام شده است و همچنین درخواست بالگرد دادیم که قرار است دو بالگرد آبپاش از هوافضای سپاه تهران به منطقه اعزام شود.
محمدی در خصوص علت و میزان خسارات وارده این آتش‌سوزی هنوز علت آتش‌سوزی و میزان خسارات وارده ناشی از این آتش‌سوزی مشخص نیست و پس از مهار کامل آتش بررسی‌ها و ارزیابی صورت می‌گیرد.
وی بیان کرد: این آتش‌سوزی‌هایی که در سطح جنگل‌های استان رخ می دهد به علت اصلی نداری و ندانم کاری برخی از افراد بی احتیاط به وقوع می پیوندند.
گفتنی است که منطقه حفاظت شده «دیل» شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی که آتش سوزی جنگلهای منطقه نارک در حال مهار شدن بود، از عصر روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ دچار آتش سوزی شد که همچنان ادامه دارد و در حال سوختن است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.