jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۶۳۰۲   ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۳۶

مهاجم ایرانی تیم آ.ا.ک آتن ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند فصل بعد عملکرد بهتری در لیگ یونان داشته باشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه داد، توانست در دیدار برابر آریس گلزنی کند.

او یکی از بازیکنانی است که دراگان اسکوچیچ برای بازی‌های حساس تیم ملی در خرداد، او را به تیم ملی دعوت کرده است و به زودی راهی ایران می‌شود. 

انصاری فرد درباره عملکرد خود و تیمش در این فصل لیگ فوتبال یونان گفت: واقعا باید اعتراف کنم که سال بسیار سخت و پیچیده‌ای بود. احساس می‌کنم ۱۰ فصل در یک فصل فشرده شده بود. ما موفق نشدیم به اهدافی که در ابتدای فصل برای خود تعیین کرده بودیم، برسیم. اما من شخصی نیستم که بتوانم اتفاقات رخ داده را تحلیل کنم. اوقات خوب و بدی وجود داشت. نمی‌توانم بگویم چه اشتباهاتی رخ داده است. به هر حال بهتر است سرمربی و مدیر درباره این موضوع‌ها صحبت کنند. افراد بزرگی در مدیریت تیم هستند که تجزیه و تحلیل را انجام می‌دهند و برنامه ریزی می‌کنند.

وی ادامه داد: آ.ا.ک آتن یک تیم عالی است و ما باید خود را بهتر نشان دهیم و فصل آینده شایسته به نظر برسیم. می‌خواهم فصل بعد هم در این تیم بمانم و در کنار هم تیمی‌ها و دوستانم بهترین عملکرد ممکن را در تیم داشته باشیم و جبران مافات کنیم.

مهاجم ایرانی ادامه داد:‌ کار من به عنوان مهاجم گلزنی است. وقتی در یک دیدار نمی‌توانم گلزنی کنم، سعی می‌کنم به بهترین شکل به تیمم کمک کنم. حقیقت این است که سال برای همه ما دردناک بود و خوب نبودیم. ما به اهداف خود نرسیدیم. تلاش کردیم اما ما موفق نشدیم. من همچنین از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم. آن‌ها منتظر چیزهای بیشتری بودند. من هم خوب کار نکردم. قول می‌دهم در فصل جدید بتوانیم عملکرد بهتری در تیم داشته باشیم. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر