در طرح همای رحمت صورت گرفت

توزیع 1000 بسته غذایی توسط داوطلبان هلال احمردر یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح همای رحمت توسط داوطلبان هلال احمر در یزد خبر داد و گفت: در این راستا 1000 بسته غذایی و معیشتی تهیه تا میان خانواده های کم برخوردار و متاثرین از کرونا توزیع شود.
کد خبر: ۱۳۱۶۲۸۸

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد ، محسن حرازی زاده یزدی در آیین توزیع بسته های غذایی و معیشتی در قالب طرح همای رحمت اظهار داشت : جمعیت هلال احمر سالانه در قالب طرح همای رحمت برای خانواده های کم برخودار استان سبد غذایی تهیه و توزیع می کند.

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، افزود: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خیرین اجرایی شده که امروز شاهد مرحله دیکری از این طرح در استان بصورت متمرکز هستیم که این بسته ها بین آسیب دیدگان از کرونا به صورت گسترده در سطح استان توزیع می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: با بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه سبدهای غذایی و برپایی سفره برای نیازمندان می‌کنیم و از اهداف ما در این طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.

حرازی زاده عنوان کرد: در این دوره 1000 بسته غذایی و معیشتی بسته بندی که بخشی از منابع جمعیت هلال احمر کشور و بخشی توسط خیرین و داوطلبین هلال احمر استان تامین شده که ارزش تقریبی هر بسته 4 میلیون پانصد هزار ریال میباشد.

وی با بیان اینکه هر سبد غذایی معیشتی ، شامل  برنج ، روغن ، رب گوجه فرنگی ، قند ، شکر ، ماکارانی ، سویا و ... است خاطر نشان ساخت: افراد نیازمند از قبل، توسط هلال احمر و ارگان‌های مربوطه شناسایی شده و این بسته‌ها به طور مستقیم توسط داوطلبان هلال احمر با رعایت حفظ کرامت، شان و منزلت این عزیزان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

این مسول گفت : ازهمه  نیروهای داوطلب و خیرین نیکوکار که سالانه در تهیه و توزیع سبدهای غذایی برای خانواده های کم برخودار و نیازمند تلاش می کنند و مجموعه هلال احمر را همراهی می کنند  تقدیر و تشکر می نمایم

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها