30 تیم فعال در لیگ‌های فوتبال تهران 48 ساعت پیش شکایت خود از هیات فوتبال استان تهران را بابت تخلفات صورت گرفته در فصل گذشته به فدراسیون فوتبال ارسال کردند.
کد خبر: ۱۳۱۶۰۷۲

به گزارش جام جم آنلاین ،  30 تیم حاضر در رده‌های مختلف فوتبال در تهران با تهیه نامه‌ای برای ریاست جدید فدراسیون فوتبال و همچنین کمیته انضباطی این فدراسیون خواستار رسیدگی به تخلف هیات فوتبال در ثبت قرارداد بازیکنان استقلال در فوتبال پایه شدند.

این نامه 48 ساعت پیش به فدراسیون فوتبال ارسال شده است و در این نامه اشاره شده کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران از تیم‌ها خواسته با توجه به پرطرفدار بودن تیم استقلال از شکایت خود صرف نظر کنند.

باشگاه‌هایی مثل، پیکان، سایپا، آکادمی کیا، پاس قوامین، المپیک اندیشه، نهال شمیران، شاهین و ... خواستار رسیدگی به ثبت قرارداد بازیکنان استقلال در زمان محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی شده‌ اند.

گفتنی است نمایندگان این 30 تیم در بهمن ماه سال گذشته پیگیر این شکایت شدند اما با توجه به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال رسیدگی به این پرونده به تاخیر افتاد و در نهایت نیز تغییرات گسترده‌ای در فدراسیون فوتبال شکل گرفت.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها