jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۵۵۹۸   ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۲۰:۵۵

رئیس کلانتری ۱۵۷ مسعودیه تهران از دستگیری ۴ نفر از اراذل و اوباشی خبر داد که ۱۱ دستگاه خودرو را تخریب کرده بودند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ ایرج ارسلانی رئیس کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در گفتگو با فارس از دستگیری عاملان تخریب 11 خودرو در محله مسعودیه خبر داد.

سرهنگ ارسلانی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: چند شب پیش چند جوان در محله مسعودیه با استفاده از چوب و قمه ‌اقدام به تخریب ۱۱ دستگاه خودرو که در حاشیه خیابان نبی آبادی پارک شده بود‌ کردند.

وی تصریح کرد: بلافاصله عوامل تیم ضربت و رئیس کلانتری در محل حادثه حاضر شده و شناسایی این افراد را در دستور کار قرار دادند.

رئیس کلانتری مسعودیه گفت: با تحقیقات میدانی و پس از چند روز کار اطلاعاتی، ماموران کلانتری ۱۵۷ با استفاده از شگردهای خاص پلیسی‌و کشف سرنخ‌، ۴ مرد جوان را که از نفرات اصلی عوامل تخریب خودرو ها بودند شناسایی کردند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد در محله مسعودیه سکونت داشته و در پی نزاع، خودروهای پارک شده را تخریب کردند.

سرهنگ ارسلانی ادامه داد: پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده و هماهنگ شده در ۴ آدرس متهمان به صورت همزمان بازداشت و به کلانتری مسعودیه منتقل می‌شوند.

وی گفت: باتوجه با وجود ۱۱ شاکی در پرونده این افراد و اینکه خسارت وارده خسارت مالی بوده است این افراد برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند‌.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر