jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۵۵۰۲   ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۱۱

جوان عصبانی در جریان درگیری در خانه‌شان برادرش را با چاقو کشت و بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، ساعت 30 دقیقه بامداد چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت امسال، زنی تلفنی به پلیس 110 تهران اطلاع داد میان دو برادر که همسایه طبقه سوم ساختمان محل زندگی‌شان هستند دعوا شده و یکی از آنها زخمی شده‌است.

ماموران کلانتری جوادیه برای بررسی موضوع راهی خانه مورد نظر در یکی از کوچه‌های محله جوادیه شدند. آنها با رسیدن به محل، با مردی 30 ساله رو‌به‌رو شدند که لکه‌های خون روی لباس‌هایش دیده می‌شد. ماموران با ورود به خانه با پیکر غرق در خون پسر 27‌ساله رو‌به‌رو شده و او را به بیمارستان انتقال دادند.

در حالی که تحقیقات از متهم در کلانتری ادامه داشت خبر رسید که مرد زخمی فوت کرده‌ است. متهم در جریان تحقیقات پلیسی گفت: والدین‌مان فوت شده‌اند و من و برادرم با هم زندگی می‌کردیم. او کار درستی نداشت و من با کار در پیک‌موتوری هزینه زندگی‌مان را تامین می‌کردم. چند روزی بود بر سر مسائل مختلف با هم دعوا و درگیری داشتیم. قصد نداشتم برادرم را بکشم. او در اتاق دراز کشیده بود، من هم به آشپزخانه رفتم تا غذایم را گرم کرده و بخورم. برادرم اعتراض کرد که این‌قدر سر و صدا نکنم. عصبانی شدم و با برداشتن چاقو به سمت برادرم رفتم و او را زدم.

محمد‌حسین زارعی، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: متهم به اتهام برادرکشی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات تکمیلی از او در اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر