معاون استانداری با اشاره به ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر؛

از 21 اردیبهشت راه‌های ورودی و خروجی کرمانشاه مسدود می‌شود

سرگرد "فریبرز کهریزی"، سروان "سعید خالوندی" و ستوانیکم "کیوان آریانا" ماموران کلانتری 17 بعثت کرمانشاه هستند که در اقدامی خیرخواهانه وسایل کار یکی از شهروندان کرمانشاهی را که چندی پیش مورد سرقت قرار گرفته بود با هزینه شخصی برای وی خریداری کردند.
کد خبر: ۱۳۱۴۹۶۳

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ سرهنگ "علیرضا دلیری" فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: چند روز پیش یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 17 بعثت عنوان کرد وسایل کار جوشکاریش که تنها محل درآمد وی و خانواده اش بوده به سرقت رفته است.


وی ادامه داد: با دریافت این گزارش ماموران تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان و بازپس گیری وسایل جوشکاری این شهروند سالخورده آغاز کردند اما متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد.


سرهنگ دلیری تصریح کرد: در این میان پیگیری های مداوم مالباخته و عنوان این موضوع که پس از سرقت وسایل کارم زندگی برای من و اعضای خانواده ام سخت شده باعث شد ماموران کلانتری در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان دست به اقدامی خداپسندانه بزنند.


فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به اینکه سه همکار خیر و وظیفه شناس ما در کلانتری بعثت به نام های سرگرد "فریبرز کهریزی"، سروان "سعید خالوندی" و ستوانیکم "کیوان آریانا" در جریان پرونده قرار داشتند پس از مشورت با هم تصمیم به خریداری وسایل کار برای این شخص که از نظر مالی در تنگنا قرار داشت، می گیرند.


وی تصریح کرد: این 3 همکار مومن و خیر هزینه خرید یک دستگاه موتورجوش، یک دستگاه اره آهن بر برقی، ترانس برق، فرغون و ... که جزو وسایل کار این جوشکار سیار بوده را تامین و پس از دعوت از مالباخته، این وسایل به شکل محترمانه ای که شان و کرامت وی حفظ شود، تحویلش شد.


سرهنگ دلیری همچنین با اشاره به خرسندی فرد مالباخاته از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه ماموران کلانتری 17 بعثت، تصریح کرد: پلیس بارها ثابت کرده که خدمتگذار واقعی مردم است و برای شادی دل آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها