معاون استانداری با اشاره به ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر؛

از 21 اردیبهشت راه‌های ورودی و خروجی کرمانشاه مسدود می‌شود

حسین خوش اقبال با تاکید بر ممنوعیت مسافرت به استان در تعطیلات عید فطر گفت: به غیر از ممنوعیت مسافرت به شهرهای با وضعیت قرمز، حتی تردد در شهرهای با وضعیت زرد نیز مشمول جریمه خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۱۴۶۴۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، در جلسه ستاد کرونای استان، با تاکید بر جدیت در استمرار مراقبت های بهداشتی افزود: از ظهر روز سه‌شنبه( ۲۱ اردیبهشت) تا ظهر شنبه( ۲۵ اردیبهشت، مصادف با تعطیلات عید سعید فطر مسافرت به استان کرمانشاه ممنوع خواهد بود و تمام راه های ارتباطی ورودی و خروجی استان مسدود می شود.

خوش اقبال با اشاره به آغاز پیک بیماری کرونا پس از تعطیلات عید فطر سال گذشته، گفت: این تجربه به ما گوشزد می‌کند که باید مراقبت بیشتری در این ایام داشته باشیم، به ویژه در شهرستانهای منطقه اورامانات لازم است فرمانداران نشستی با ائمه جمعه داشته و شهروندان را نسبت به حساسیت شرایط آگاه کنند.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم از سوی صداو سیما افزود: همچنین می طلبد نیروی انتظامی نیز حساسیت لازم را نسبت به ترددها داشته باشد، چرا که ما به هیچ وجه پذیرای مسافر در تعطیلات عید فطر نخواهیم بود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با انتقاد از ادامه غیبت برخی مدیران در جلسات ستاد کرونای استان تصریح کرد: علیرغم تذکرات، همچنان این غیبت ها ادامه یافته که نشان دهنده بی توجهی به اولین اولویت استان یعنی حفظ سلامت مردم است.

خوش اقبال افزود: حضور مدیران کل در ستاد کرونا  نشان دهنده جایگاه این ستاد است، از این رو از امروز حتما غیبت مدیران در جلسات ستاد کرونا به وزارتخانه های مربوطه جهت اطلاع و رسیدگی گزارش می شود.


ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها