jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۹۴۳   ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۹:۴۶

فرماندار فیروزکوه از انسداد ۲۰ کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان بر اثر سیلاب و بارندگی شدید خبر داد و گفت: کارشناسان در حال بررسی خسارات وارده به راه ها و باغات هستند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ابوالقاسم مهری عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت راههای روستایی فیروزکوه پس از سیلاب شب گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه این سیلاب تلفات جانی نداشته است.

مهری افزود: با توجه به خسارت‌های وارده به باغات و راه‌های روستایی میزان خسارت وارده از طریق کارشناسان ستاد مدیریت بحران شهرستان در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه از زمان بارش‌های شدید تا کنون بیش از ۲۰ کیلومتر از راه‌های این روستاها براثر سیلاب مسدود شده بود، گفت: با همکاری راهداری شهرستان فیروزکوه تاکنون در حال بازگشایی و ایمن سازی راه‌ها هستند.

فرماندار فیروزکوه عنوان داشت: سیلاب به باغات، زمین‌های کشاورزی، تأسیسات، ابنیه و پل‌ها در روستاهای محمود آباد؛ دَمی آقا؛ کبوتر دَره و عروس پَران این شهرستان خسارت وارد کرده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر