jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۸۳۳   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۴۱

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران خبر داد؛

بستری ۲ هزار و ۹۵ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه پایتخت

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از بستری ۲ هزار و ۹۵ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌ های ویژه پایتخت خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۱۴۶۰ مورد جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌ های تهران بستری شدند که ۲۰۵ نفر آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه است.

وی افزود: هم اکنون ۸ هزار و ۳۲۴ بیمار در مراکز درمانی شهر تهران بستری هستند که ۲ هزار و ۹۵ بیمار در بخش‌های ویژه مراقبتی است.

زالی تصریح کرد: با تلاش ستودنی تیم درمان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۴۰ بیمار را از مجموع مراکز درمانی ترخیص کرده ایم، تعداد مراجعان سرپایی به عدد ۱۴ هزار و ۶۰۰ نزدیک شده که به صورت مشخص نسبت به هفته گذشته تغییر آماری صورت نگرفته است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: تا انتهای هفته با فراز و فرود آمار‌های کرونایی مواجه خواهیم شد و هرگونه تغییر مشخص آماری کرونا در شهر تهران را از اواسط هفته‌ آینده شاهد خواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش