jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۸۲۷   ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۱۱ نفر از اراذل و اوباش در تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، روز گذشته وقوع یک فقره درگیری در حوالی سه راه گلشن و متواری شدن عاملان این درگیری به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و تیمی از ماموران پایگاه هفتم این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند.

بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که 2 نفر از عاملان اصلی این درگیری روز گذشته با کری خوانی در فضای مجازی به همراه نوچه هایشان در محل قرار حاضر شده و پس از درگیری از محل گریختند در حالیکه تعدادی از آنها مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

در نهایت با شناسایی مخفیگاه متهم اصلی پرونده در حوالی خیابان مولوی، مخفیگاه 10 نفر از عاملان این درگیری نیز شناسایی و با هماهنگی های قضائی در چند عملیات این افراد دستگیر شدند.

سردار علی ذوالقدر، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با تایید خبر فوق تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 6 قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح جنگی کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان سابقه دار بوده و به دفعات مختلف با همین عنوان شرارت دستگیر شده اند خاطرنشان کرد: متهمان پس از انجام تحقیقات تکمیلی با قرار صادره روانه زندان شدند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر