سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خبر داد؛

مصدومیت 7 مسافر به علت تصادف در بزرگراه شهید همدانی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران تشریح کرد؛

جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس (+عکس)

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اشاره به وقوع تصادف زنجیره ای 8 خودروی سواری با یک کامیونت در بزرگراه مدرس تهران گفت: 4 نفر در این حادثه مصدوم و تحویل نیروهای اورژانس شدند.
کد خبر: ۱۳۱۳۷۹۷

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با فارس درباره جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس تهران اظهار داشتک این حادثه ساعت 11:07 دقیقه در مسیر مدرس شمال به جنوب نرسیده به بزرگراه صدر به وقوع پیوسته که بلافاصله پس از تماس با نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه ۱۲۵ دو ایستگاه آتش نشانی از دو مسیر مخالف به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:پس از رسیدن نیروهای آتش‌ نشانی به محل حادثه مشخص شد یک دستگاه کامیونت با بار مصالح ساختمانی با گاردریل میانی برخورد و پس از آن با 8 خودروی سواری از جمله سواری هیوندا، بنز و دو پژو برخورد کرده و سپس واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این حادثه ۱۴ مصدوم از جمله یک زن و سه مرد بر جای گذاشته است که توسط نیروهای آتش نشانی این افراد تحویل نیروهای اورژانس شدند همچنین در محل حادثه نشت بنزین به وقوع پیوسته بود که نیروهای آتش‌ نشانی محل را ایمن سازی کردند.

ملکی با اشاره به اینکه به دلیل این تصادف ترافیک سنگینی در محل حادثه ایجاد شده بود گفت: در حال حاضر نیروهای آتش‌ نشانی منتظر جرثقیل سنگین جهت انتقال کامیونت هستند.

 

 

جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس (+عکس)

 

جزئیات تصادف زنجیره ای در بزرگراه مدرس (+عکس)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها