jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۳۵۹۱   ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۹

پیشکسوت داوری فوتبال ایران به کرونا مبتلا شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ،حیدر سلیمانی کارشناس و پیشکسوت داوری فوتبال ایران این روزها به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در منزل قرنطینه شده است.

وی از ابتدای هفته قبل دچار تب و لرز و بدن درد شدید شد اما با نخستین تست PCR مشخص شد به کرونا مبتلا نیست.

البته وضعیت جسمانی سلیمانی با وجود منفی بودن این تست بدتر از قبل شد و وی دوشنبه هفته قبل با مراجعه پزشک اعلام کرد با وجود مصرف دارو درد بدنش کاهش نیافته است.  به همین دلیل بار دیگر در آزمایشگاه دیگری تست PCR داد که جواب این تست هم منفی بود.

تداوم وضعیت نامناسب جسمانی این پیشکسوت داوری فوتبال ایران و حاصل نشدن بهبودی در بدن وی سبب شد سلیمانی بار دیگر به پزشک مراجعه کرده و از وی بخواهد تست اسکن ریه بدهد که با این تست مشخص شد به کرونا مبتلا شده و ۳۵ درصد ریه‌اش هم درگیر این ویروس است.

سلیمانی که اکنون در منزل خود در حال درمان است در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با شرایطی که در این یک هفته برای من رخ داده مشخص شد برای تشخیص تست کرونا تنها تست PCR کافی نیست و باید از ریه اسکن گرفته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر