jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۴۹۰   ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۵۸

همزمان با از سرگیری دور جدید کمیسیون مشترک، شماری از اعضای سازمان منافقین با ناسزاگویی علیه هیئت ایرانی و توزیع متن در بین عابران، خواستار ادامه تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران هستند.

به گزارش جام جم آنلاین، همزمان با از سرگیری دور جدید نشست‌های کمیسیون مشترک برجام، در حالی که رایزنی‌های فشرده بین هیئت نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های برجام برای تفاهم بر سر احیای کامل برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان ادامه دارد، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و یا سلطنت طلب که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده بودند، اقدام به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه اعضای تیم مذاکره کننده ایرانی کردند.

این افراد با ناسزاگویی علیه تیم مذاکره کننده و توزیع یادداشت بین عابران خواستار توقف مذاکرات و لغو کامل برجام از سوی کشورهای اروپایی شدند.

تعداد این افراد که کمتر از ۱۰ نفر است، به نحو کاملاً محسوس توسط یکی از عناصر وابسته به شبکه ایران اینترنشنال هماهنگ می‌شوند.

استفاده از بلندگوهای قوی تعبیه شده در پیاده روی مقابل هتل محل مذاکرات، باعث سلب آسایش ساختمان‌های اطراف و عابران شده که حتی باعث درگیری یکی از این افراد با پلیس نیز شد.

لازم به ذکر است، پلیس اتریش، مسئولیت حفاظت کامل از محل مذاکره و هیات‌های مذاکره کننده را به عهده دارد و اجازه نزدیک شدن این افراد را نمی‌دهد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر