jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۳۳۷   ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۷

سخنگوی کاخ سفید در اظهاراتی گفت که آمریکا و روسیه می توانند درخصوص موضوع برنامه هسته ای ایران با یکدیگر همکاری داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به سوالی درباره احتمال دیدار روسای جمهور آمریکا و روسیه در ماه ژوئن با بیان اینکه هنوز برگزاری این ملاقات قطعی نشده و تاریخی برای آن مشخص نشده است، گفت: اما به طور کلی باید بگویم که تمرکز ما  روی این قرار دارد که اطمینان یابیم در حال حرکت به سمت داشتن روابط با ثبات تر و قابل پیش‌بینی (با روسیه) هستیم.
بنابر گزارش وب سایت کاخ سفید، جن ساکی افزود: اما برخی حوزه‌ها نیز هستند که ما می‌توانیم درخصوص آنها با یکدیگر همکاری کنیم، همچون  ایران - تلاش‌های دیپلماتیک مرتبط با ایران از طریق گروه ۱+۵.
وی در ادامه باز هم تاکید کرد که هنوز این دیدار  قطعی نشده و بنابراین، چارچوب زمانی یا تاریخی هم برای آن مشخص نشده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر