jamejamonline
قزوین کد خبر: ۱۳۱۳۱۵۹   ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۸

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین در هفتاد و دومین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار داشت: با توجه به تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، اتاق بازرگانی استان برای تشکیل دپارتمان تخصصی تولید پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ‌با حضور نخبگان اقدام کرده است.

title

به گزارش جام جم آنلاین، مهندس مهدی بخشنده افزود: به باور بخش خصوصی استان، نامگذاری امسال به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها یک فرصت استثنایی در کشور است تا با پیروی از فرمایش مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را برای مانع زدایی از فعالان واقعی اقتصادی داشته باشیم.

رئیس پارلمان بخش خصوصی استان اضافه کرد: اتاق بازرگانی استان بعد از پیام نوروزی مقام معظم رهبری اقدام به تشکیل یک مجموعه اجرایی برای شناسایی مشکلات تولید استان کرده است و از مقامات استانی انتظار داریم از این مجموعه حمایت داشته باشند.

مهندس بخشنده گفت: اتاق بازرگانی، آمادگی جمع آوری نکات و مسایل فعالان اقتصادی استان و موانع موجود بر سر راه آنها را دارد چون مجموعه ها و ادارات دولتی در این زمینه، کارهای موازی می کنند و فعال اقتصادی نمی داند برای حل مشکل خود باید به کجا باید مراجعه کند.

وی اضافه کرد: هم اینک ستادها و کمیسیون های مختلفی برای رفع موانع داریم که به صورت موازی در حل مسائل ورود می کنند و وقت مدیران دستگاه ها و مسئولان استان گرفته می شود.

این مسئول با تاکید بر هدف گذاری برای اجرای شعار سال ۱۴۰۰، افزود: انتظار داریم دستگاه ها به صورت جامع و یکدست در این زمینه همراهی کنند تا در ستاد تشکیل شده در دادگستری همه مشکلات را احصا کرده و برای حل آنها اقدام کنیم

در ادامه با تاکیدات دکتر جمالی پور استاندار قزوین و رئیس شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مقرر شد؛ کارگروه بخش پشتیبانی و مانع زدایی از تولید در اتاق بازرگانی قزوین و با تعامل فعالان اقتصادی استان و ارتباط منسجم با دستگاه های اقتصادی تشکیل گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: