مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور

انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی / هراز امروز هم مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز در استان‌های مازندران و تهران از 7 اردیبهشت تا اطلاع بعدی ‌به دلیل نبود ایمنی کافی‌ مسدود ‌است.
کد خبر: ۱۳۱۳۰۲۶

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی

وی با اشاره به انسداد چند محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر گفت: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده در استان مازندران و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: همچنین محور پونل-خلخال، جاده گنج نامه-تویسرکان، محور شهداد-نهبندان و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

هراز امروز هم مسدود است

محرابی‌ نیا درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان کرد: در حال حاضر تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال همچنین محورهای فیروزکوه و کندوان‌، روان است.

وی با بیان اینکه محور هراز در استان‌های مازندران و تهران از 7 اردیبهشت تا اطلاع بعدی ‌به دلیل نبود ایمنی کافی‌ مسدود ‌است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک جاده ها در 24 ساعت اخیر مجددا افزایش داشت

محرابی‌ نیا اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2316 ترددشمار جاده‌ای، نسبت به روز قبل 0.7 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 18.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه تهران-کرج با 113 هزار تردد پرترددترین جاده کشور ‌

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 113 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 111 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 99 هزار تردد، ثبت شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها