jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۶۶۶   ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۹

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از صدور اخطار کتبی و دستور پلمب برای۴۴ واحد صنفی متخلف خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفتگو با فارس از اجرای طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی و بازدید از 3594 واحد صنفی در سطح شهر تهران خبر داد.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: روز گذشته پنجم اردیبهشت ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در یک طرح مشترک با پایگاه های ده گانه این پلیس از واحد های صنفی در سطح شهر تهران بازدید کردند.

وی افزود: در این طرح مأموران از 3594 واحد صنفی بازدید کرده و به 41 متصدی متخلف واحدهای صنفی اخطار کتبی داده شد.

وی گفت: با هماهنگی قضایی، در این طرح سه واحد صنفی که بدون توجه به پروتکل های بهداشتی سلامت شهروندان را به خطر انداخته بودند، پلمب شدند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه در این طرح به 2100نفر از کسانی که بدون ماسک در این واحد های صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد، خاطر نشان کرد: پلیس همواره در اجرای پروتکل های بهداشتی پای کار بوده و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده واحدهای صنفی متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند از طریق سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر