jamejamonline
سمنان عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۶۳۸   ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۸

مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با مسئول بسیج ادارات و کارمندان استان سمنان:

روحیه‌ی کارکنان مخابرات منطقه سمنان، روحیه‌ای بسیجی و جهادیست

مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با سرهنگ پاسدار محمد امامی، مسئول بسیج ادارات و کارمندان استان، روحیه کارکنان مخابرات منطقه سمنان را روحیه‌ای بسیجی و جهادی و در راستای کسب حداکثری رضایت مردم عنوان کرد.

title

به گزارش جام جم آنلاین سمنان، در این دیدار که شعبانی، جانشین مسئول بسیج ادارات و کارمندان استان و ابوطالب دارائی، فرمانده پایگاه مقاومت بیت‌المقدس مخابرات منطقه سمنان نیز حضور داشتند، مهندس مجید دارائی ضمن ابراز خرسندی از حضور فرمانده بسیج ادارات و کارمندان استان سمنان و عرض خیر مقدم به میهمانان، به تشریح عملکرد و ارائه شاخص‌های مهم مخابراتی و همچنین اهم اقدامات پايگاه بسیج مخابرات منطقه سمنان پرداخت.
مدیر مخابرات منطقه سمنان با اشاره به اینکه مخابرات استان از پرسنل با دانش، دلسوز و متعهد برخوردار است، اقداماتی نظیر توجه ویژه به نقاط محروم و روستاها و فعالیت‌های انسان‌دوستانه در راستای انجام مسئولیت اجتماعی را سرلوحه اقدامات مخابرات منطقه برشمرد.
مهندس دارائی خاطرنشان کرد: روحیه‌ی کارکنان مخابرات منطقه سمنان، روحیه‌ای بسیجی و جهادی و در راستای جلب رضایت مشتریان و مردم ارزشمند استان می‌باشد.
سرهنگ پاسدار محمد امامی ضمن اظهار رضایت از فعالیت‌های پایگاه بسیج مخابرات سمنان، مهم‌ترین رسالت بسیج ادارات را ارتقاء ایمان و تقوای کارکنان و همچنین ارتقاء سلامت اداری و ترویج روحیه جهادی و ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس سمنان - گفتگو

بیشتر