jamejamonline
قزوین کد خبر: ۱۳۱۲۶۱۵   ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۳۱

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در يكماه اول سالجاري بيش از 22 درصد از برنامه عملياتي سال 1400 مربوط به واگذاري اراضي صنعتي، كارگاهي و صنفي در شهركها و نواحي صنعتي استان به متقاضيان سرمايه گذاري تحقق پيدا كرده است.

title

به گزارش جام جم آنلاین قزوین،  حميدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین با اعلام اين مطلب افزود: در يكماه اول سالجاري، با جذب46متقاضی سرمایه گذاری به میزان 41 هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی واگذار شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد پنج برابري داشته که نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی عليرغم شدت تحريم هاي ظالمانه برای سرمایه گذاری در سال توليد، پشتيباني ها، مانع زدايي ها در استان صنعتي قزوين دارند.

وي تصريح كرد: شهرکهای صنعتی ليا، خرمدشت، حكيميه، كاسپين، قزوين( كوهين ) و ناحيه صنعتي طارم به ترتیب میزان بیشترین جذب سرمایه گذار و میزان مساحت واگذاری صنعتی را در مدت مذكور داشته اند.

خانپور ميزان سرمايه گذاري اين قراردادها را بيش از 14 هزار ميليارد ريال عنوان كرده كه با راه اندازي كليه اين طرحهاي صنعتي زمينه اشتغال 18 هزار نفر فراهم خواهد شد.

رئيس هئيت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان در ادامه خاطرنشان کرد: در راستای تحقق شعار سال  " تولید،  پشتیبانی ها، موانع زدایی ها " مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی همانند سال گذشته که به شعار         " جهش تولید"  جامه عمل پوشانده و جذب دوبرابری سرمایه گذار نسبت به سالهای مشابه داشتیم در سال جدید هم اولویت را بر توسعه شهرکهای تقاضامحور و تکمیل زیرساخت های سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و حمایت حداکثری از صنایع کوچک ادامه خواهیم داد.

خانپور این قول را داده در کمترین زمان در راستای تسهیل گری و کم کردن بروکراسی اداری در برداشتن موانع پیش روی تولید کنندگان و صنعتگران و تلاش مضاعف همکاران این مجموعه با همت بالا تمامی امکانات را  برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: