jamejamonline
خراسان رضوی کد خبر: ۱۳۱۲۳۹۹   ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۲:۲۰

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: مراسم شب های قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی و توسط سازمان تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد و این سازمان متولی فراهم کردن تمامی پروتکل های بهداشتی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در این مراسم ها است تا مردم بتوانند از فیوضات معنوی شب های قدر بهره مند شوند.

title

به گزارش جام جم آنلاین خراسان رضوی، سید مجتبی منتظری در خصوص ویژه برنامه های شب های قدر، اظهار کرد: در شب های قدر مراسمات ویژه در فضای باز شهری با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، شورای هیئات مذهبی و مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برای برگزاری مراسمات شب های قدر شهرداری مشهد همکاری بسیاری نزدیکی با سه نهاد مذکور دارد. برای این شب ها 30 نقطه را با هماهنگی شورای هیئات مذهبی آماده خواهیم کرد. همچنین حدود 20 مسجدی که متصل به بوستان بوده نیز مدنظر ما نیز قرار گرفته است.

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی متولی آن هستند که تمامی پروتکل های بهداشتی را با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در این مراسمات فراهم کند و مردم بتوانند از فیوضات معنوی شب های قدر بهره مند شوند.

منتظری تاکید کرد: شهرداری مشهد با داشتن فضاهای باز شهری می تواند در این امر مشارکت کند؛ از این رو به این امر ورود پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: کلیه مراسمات ویژه قدر با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: گفتنی است محدودیت‌ های تردد شبانه در شب‌ های قدر اجرا نمی‌ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: