jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۱۲۷   ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۰

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد:

ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور تهران-فشم و جاده کندوان

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک، از ترافیک سنگین در محور تهران-امامزاده داوود محدوده سولقان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک جاده ها در 24 ساعت گذشته مجددا افزایش یافت

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2311 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 3.1 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کرج - چالوس و محور تهران - فشم

وی از بروز ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا ارنگه در حال حاضر خبر داد.

آشوری بیان کرد: در حال حاضر همچنین در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت همچنین محورهای‌ فیروزکوه، هراز و کندوان‌ تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور تهران - فشم محدوده رودک، از ترافیک سنگین در محور تهران - امامزاده داوود محدوده سولقان خبر داد.

بارش پراکنده در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها تصریح کرد: در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در حال حاضر بارش پراکنده باران داریم و در و محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آشوری از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران خبرداد.

آزادراه های تهران-کرج و ‌کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 118 هزار تردد، آزادراه ‌کرج-قزوین با 108 هزار تردد و آزادراه ساوه-تهران با 97 هزار تردد، ثبت شد.

مسدود بودن 8 جاده کشور به دلیل نبود ایمنی کامل در مسیر

وی یادآور شد: در حال حاضر محور گنج نامه-تویسرکان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران و جاده شهداد-نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آشوری اضافه کرد: همچنین محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر