jamejamonline
بوشهر کد خبر: ۱۳۱۱۸۳۰   ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۵

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر مطرح کرد

تجدید نظر در تعرفه های عوارض درآمدی شهرداری

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار  تجدید نظر درکاهش تعرفه های عوارض درآمدی شهرداری با توجه به وضعیت نامطلوب اقتصادی مردم شد...

 

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ عضو شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار  تجدید نظر درکاهش تعرفه های عوارض درآمدی شهرداری با توجه به وضعیت نامطلوب اقتصادی مردم شد.

 رباب عبیدی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورا با طرح  گلایه های شهروندان درخصوص افزایش بی رویه تعرفه های درآمدی شهرداری گفت :درخواست دارم شهردار و امورمالی شهرداری به شورا فرا خوانده شده و دراین خصوص تبادل نظر و تغییراتی صورت پذیرد. با توجه به تعطیلی یک هفته ای شهرداری به دلیل کرونا درخواست دارم جهت استفاده شهروندان از این فرصت، جایزه۳۰٪ خوش حسابی تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده تا شهروندان بتوانند از این امتیاز بیشتر  استفاده کنند.

وی اضافه کرد: بازنشستگان زیادی با ما تماس داشتند که چرا نامه درخواست بازنشستگان درخصوص احداث خانه امید در پارک شغاب در شورا مطرح نمی شود موضوعی که مصوبه شورا چهارم نیز دارد و نامه آن آبان ماه به شورا ارسال شده است و  با توجه به اینکه  میراث فرهنگی اعلام نموده شورا به دلیل وجود قبرستان ایلامی ها درآن مکان  نمی تواند مجوزی صادر کند درخواست دارم قطعه زمینی در نقطه ای دیگر از این پارک یا یکی از پارک های موجود درسطح شهر کارشناسی شده به نوعی که به فضای سبز ما و دید دریا آسیب نزند به احداث خانه امید اختصاص پیدا کند و موضوع درخواست آنان در  صحن شورا مطرح شود. 

عبیدی افزود: در زمان تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پیشنهاد دادم سامانه الکترونیکی شهرسازی  شهرداری به منظورانجام امورات مردم به صورت غیر حضوری راه اندازی شود که با توجه به شرایط کرونا درخواست دارم هر چه سریعتر این سامانه در جهت کاهش مراجعه کنندگان به شهرداری وتسریع درکارها راه اندازی شود.

گفتگو از زهرا ماندانیان فرد، جام جم آنلاین بوشهر

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
تحول خواهی به سبک جهادی جوانان

تحول خواهی به سبک جهادی جوانان

اعیاد اسلامی مانند «عید فطر» ، «عید قربان» دارای ابعاد تربیتی است که موجب ارتقای سطح معرفت و سامان یابی الهی شخصیت انسان می ‌گردد. عید فطر،عید بازگشت انسان به محبوبیت الهی و قرار گرفتن در مقام پاکی از گناهان و اوج کسب ثواب بی کران است.

پرندگان تلف شده به دامپزشکی تحویل داده شد

پرندگان تلف شده به دامپزشکی تحویل داده شد

کامبیز عبدالهی؛ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه در خصوص خبر مرگ پرندگان در سواحل این شهرستان گفت:ساس گزارش رسیده به اداره محیط زیست شهرستان گناوه، شخصی که خبر را منتشر کرده بود را جستجو نمودیم و سوالاتی در این خصوص از ایشان پرسیدیم و نمونه هایی که جمع آوری کرده بود به تعداد 6 قطعه پرنده از وی تحویل گرفتیم و نوار ساحلی را از گناوه تا بینک پایش نموده که 6 قطعه دیگر در فاصله حدودا 700 متری از هم مشاهده و جمع آوری نمودیم و سپس به دامپزشکی جهت نمونه برداری و یافتن دلیل و علل تلف شدن آن پرندگان تحویل دادیم.

برنامه پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳تا۶ سال امسال  انجام می شود

برنامه پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳تا۶ سال امسال انجام می شود

تنبلی چشم یا آمبلیوپی نوعی اختلال است که دید را کاهش می دهد وپیشرفت آن باعث کم بینایی یا نابینایی می شود. ازآنجایی که امبلیوپی بیماری به علت ظاهر سالم چشم قابل تشخیص نیست وتنها راه پیشگیری از تنبلی چشم، تشخیص بموقع عوامل ایجاد کننده ان است...