استقلال -الدحیل؛ بی‌خیال نتیجه و عیار

در انتظار یک لبخند آبی دیگر

کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت و قائدی را کلید موفقیت خط حمله تیم ایرانی دانست.
کد خبر: ۱۳۱۱۷۲۳

به گزارش جام جم آنلاین، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به 5 نکته قابل توجه در لیگ قهرمانان آسیا 2021 پرداخت و یکی از نکات قابل توجه درخشش مهدی قائدی در ترکیب استقلال و کم اشتباه بودن شاگردان مجیدی تا پایان هفته دوم رقابت ها لیگ قهرمانان آسیا شد.

AFC همچنین عملکرد قائدی با اولونگا مهاجم الدحیل قطر را مقایسه کرد و دیدار فردا بین استقلال و الدحیل را جنگ این دو ستاره در خط حمله عنوان کرد.

سایت AFC در این زمینه نوشت: الدحیل با دو گل این رقابت ها را آغاز کرد. در بازی آخر با الاهلی هم اولونگا موفق به گلزنی شد ولی درخشش محمد العویس گلر الاهلی مانع از آن شد تا این ستاره بیشتر گل بزند. مایکل اولونگا که تازه به جمع الدحیل ملحق شده و آقای گل فصل 2020 لیگ ژاپن است به نظر خرید هوشمندانه ای بود. او در بازی آخر مقابل الاهلی 12 بار به سوی دروازه رقیب شوت زد ولی یک بار موفق به گلزنی شد.

در این میان استقلال صدرنشین گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا است و عملکرد درخشان خط حمله اش باعث شده تا به بردهای پرگل برسد و به کم اشتباه ترین تیم رقابت ها تبدیل شود. کلید موفقیت استقلال در خط حمله مهدی قائدی است.

قائدی کلید موفقیت استقلال / آبی پوشان کم اشتباه ترین تیم آسیا هستند

بازیکن 22 ساله موفق شد در بازی با الاهلی 2 گل به ثمر برساند و 5 بار موقعیت گلزنی ساخت. او در بازی الشرطه گل اول تیمش را ساخت تا نادری به ثمر برساند. این پدیده استقلال استعداد خود را در لیگ قهرمانان آسیا 2020 ثابت کرده و در رقابت های امسال وضعیتش بهتر شده است.

2 امتیاز فاصله الدحیل با استقلال در گروه سوم است. تیم قطری در این بازی محکوم به نباختن است. در این بازی همه منتظر درخشش اولونگا و قائدی در این بازی هستند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها