jamejamonline
زنجان کد خبر: ۱۳۱۱۷۲۰   ۳۱ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۲

استاندار زنجان گفت: اولویت‌های امسال حوزه اجتماعی باید مشخص و عملیاتی شود.

title

به گزارش جام جم آنلاین زنجان؛ فتح‌اله حقیقی در جلسه کارگروه شورای اجتماعی و خانواده استان با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته در راستای مقابله با ویروس کرونا، زنجان جزو استان‌های موفق کشور بوده است، افزود: با بررسی برخی شاخص‌ها به نظر می‌رسد حوزه های اجتماعی بایستی جدی تر به مقوله پیشگیری و آموزش ورود کنند.

وی پرداختن به مسائل اجتماعی و عملی شدن طرح‌ها و برنامه‌های این حوزه را مستلزم همکاری افراد علاقمند و فعالان حوزه اجتماعی استان و تشکیل اتاق فکر با حضور اساتید برجسته دانشگاهی دانست و خاطرنشان کرد: در حوزه فعالیت‌های اجتماعی باید از موازی کاری پرهیز کرد و برنامه‌ها بصورت شاخص ارائه شود .

استاندار زنجان از همه مدیران که به نوعی با مسائل اجتماعی در ارتباط هستند خواست برنامه های عملیاتی خود را برای امسال دسته بندی کرده و به کارگروه برای تصویب ارائه کنند.

یکی از مسائلی که در شورای اجتماعی و خانواده مطرح شد الکترونیکی شدن نسخ پزشکی و مشکلات آن بود که استاندار زنجان در اینباره گفت: این طرح یک قانون است و باید دقیق اجرا شود و علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ، تحول بسیار بزرگی در حوزه سلامت و رسیدگی هوشمند به بیمار ایجاد می نماید.

وی بر تشکیل گروه کارشناسی برای حل مشکلات زیرساختی این طرح در استان زنجان نیز تاکید کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: