jamejamonline
بوشهر کد خبر: ۱۳۱۱۶۹۳   ۳۱ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۶

در افتتاح کانون قرآن و عترت مطرح شد

برنامه های قرآنی شهرداری بوشهر

با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ٬ شهردار بندر بوشهر و جمعی از مسئولین، کانون قرآن و عترت شهرداری بندر بوشهر افتتاح شد.

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،شهردار بندر بوشهر در مراسم افتتاح کانون قرآن و عترت با قدردانی از اقدام شایسته سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری در اجرای برنامه های مذهبی و گسترش مفاهیم قرآنی گفت:بندر بوشهر در سال جاری به عنوان پایتخت قرآنی ایران معرفی شده است .در همین راستا مدیریت شهری ،برنامه های مختلف و متعددی برای توسعه فرهنگ قرآنی شهروندان در دستور کار قرار دارد .

حسین صالحیان افزود:راه اندازی کانون قرآن و عترت باعث ترویج و گسترش هر چه با شکوهتر مفاهیم قرآنی در بدنه شهرداری و جامعه می شود.

 سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر هم با اشاره به اهمیت بالای قرآن و لزوم ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه گفت: بوشهر در سال ۱۴۰۰ به‌عنوان پایتخت قرآنی کشور انتخاب شده و امیدواریم افتتاح این کانون همراه با تدوین برنامه‌های منسجم، گام مهمی در راستای تبدیل این بندر به شهری مانوس با قرآن باشد.

مسعود غلامزاده‌فرد،با قدردانی از همراهی اعضای شورا و شهرداری بوشهر در افتتاح این کانون اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با افتتاح کانون قرآن و عترت (نورالمهدی)، اهدافی نظیر برنامه‌ریزی در جهت توسعه و تعمیق فعالیت‌های قرآن و عترت،حمایت، هدایت و نظارت بر امور و فعالیت‌های قرآن و عترت را دنبال خواهد کرد.

در این مراسم رئیس شورا، نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، شهردار بندر بوشهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی، معاونت فرهنگی سپاه، رئیس دفتر امام جمعه معظم  ، سرپرست، معاون و جمعی از کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
تحول خواهی به سبک جهادی جوانان

تحول خواهی به سبک جهادی جوانان

اعیاد اسلامی مانند «عید فطر» ، «عید قربان» دارای ابعاد تربیتی است که موجب ارتقای سطح معرفت و سامان یابی الهی شخصیت انسان می ‌گردد. عید فطر،عید بازگشت انسان به محبوبیت الهی و قرار گرفتن در مقام پاکی از گناهان و اوج کسب ثواب بی کران است.

پرندگان تلف شده به دامپزشکی تحویل داده شد

پرندگان تلف شده به دامپزشکی تحویل داده شد

کامبیز عبدالهی؛ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه در خصوص خبر مرگ پرندگان در سواحل این شهرستان گفت:ساس گزارش رسیده به اداره محیط زیست شهرستان گناوه، شخصی که خبر را منتشر کرده بود را جستجو نمودیم و سوالاتی در این خصوص از ایشان پرسیدیم و نمونه هایی که جمع آوری کرده بود به تعداد 6 قطعه پرنده از وی تحویل گرفتیم و نوار ساحلی را از گناوه تا بینک پایش نموده که 6 قطعه دیگر در فاصله حدودا 700 متری از هم مشاهده و جمع آوری نمودیم و سپس به دامپزشکی جهت نمونه برداری و یافتن دلیل و علل تلف شدن آن پرندگان تحویل دادیم.

برنامه پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳تا۶ سال امسال  انجام می شود

برنامه پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳تا۶ سال امسال انجام می شود

تنبلی چشم یا آمبلیوپی نوعی اختلال است که دید را کاهش می دهد وپیشرفت آن باعث کم بینایی یا نابینایی می شود. ازآنجایی که امبلیوپی بیماری به علت ظاهر سالم چشم قابل تشخیص نیست وتنها راه پیشگیری از تنبلی چشم، تشخیص بموقع عوامل ایجاد کننده ان است...