رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های کرج

برگزاری مراسم عزاداری در آرامستان ها، ممنوع

title
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: برگزاری کلیه مراسم عزاداری در آرامستان‌های استان ممنوع شد.
کد خبر: ۱۳۱۱۵۲۶
به گزارش جام جم آنلاین البرز ، رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: شهروندان  باید  برای زیارت اهل قبور خود بیشتر از سه الی چهار دقیقه زمان نگذارند تا شاهد تجمعات در آرامستان نباشیم چون اگر این اتفاق بیفتد چاره‌ای جز بستن درهای این مجموعه نداریم.

عسگری  افزود: با قرمز شدن وضعیت البرز در پیک چهارم کرونا، برگزاری کلیه مراسم عزاداری در آرامستان‌های استان ممنوع شد.

وی گفت: شهروندان با حداقل نفرات برای بدرقه عزیزان خود به خانه آخرت در آرامستان بهشت سکینه (س) حضور یابند و به همراهی بستگان درجه یک اکتفا کنند.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج افزود: با اشاره به اینکه در این شرایط حضور بستگان درجه یک در مراسم تدفین هم خطر آفرین است،  افزود: از بستگان نزدیک متوفیان تقاضا می‌شود برای حفظ سلامت خودشان هم که شده با عزیز خود در کوتاه ترین زمان ممکن وداع کنند.
عسگری با توجه به فضای باز حدود ۸۰ هکتاری آرامستان، گفت: ممنوعیتی در خصوص زیارت اهل قبور ابلاغ نشده است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با اشاره به وضعیت واکسیناسیون کارکنان این مجموعه گفت: بعد از کادر بهداشت و درمان، پرسنل سازمان آرامستان‌ها پر ریسک ‌ترین گروه برای ابتلا به کرونا هستند به طوری که در حال حاضر ۱۷ نفر از همکاران ما به خاطر ابتلا به این ویروس در منزل قرنطینه شده‌اند.
عسگری افزود: دز اول واکسن کرونا به مشاغل پرخطر سازمان آرامستان‌ها تزریق شده است و مابقی پرسنل هم به تدریج این واکسن را دریافت می‌کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها