مدیرکل بهزیستی استان ایلام از اجرای پویش ضیافت همدلی به مناسبت ماه مبارک رمضان در ایلام خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۱۴۳۸

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛زهرا همتی گفت: این پویش با هدف کمک به مددجویان زیر پوشش با محوریت همدلی مردم، موسسات خیریه و سازمان بهزیستی برای خدمت رسانی با رعایت کرامت انسانی تا پایان ماه مبارک رمضان در این استان اجرا خواهد شد.
 
وی ادامه داد: این پویش با هدف پرداخت کمک هزینه معیشتی، تهیه و توزیع اقلام و بسته‌های معیشتی، تهیه غذای گرم، تهیه وسایل بهداشتی، درمانی و دارویی، تامین اقلام جهیزیه و سایر موارد برای کمک به مددجویان زیر پوشش از اول ماه مبارک رمضان آغاز شده است.
 
وی اضافه کرد: در این زمینه با موسسه‌های خیریه فعال استان هماهنگی لازم صورت گرفته تا برای جذب کمک از افراد خیر و نیکوکار در اجرای این پویش رایزنی لازم را انجام دهند.
 
مدیر کل بهزیستی ایلام یادآور شد: افراد خیر می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای مشارکت در این پویش به شماره کارت ۳۶۷۰_۹۴۰۵_۹۵۷۰_۶۳۶۷ و یا شماره شبا ۷۲۰۱۰۰۰۰۴۱۶۷۰۳۴۵۴۱۷۵۰۸۳۲ IR به نام حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی واریز کنند.
 
به گفته وی، همچنین تمامی موسسات خیریه دارای مجوز از بهزیستی و همچنین ادارات بهزیستی شهرستان‌های سراسر استان تا پایان ماه مبارک رمضان آماده دریافت کمک‌های غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار در اجرای این پویش هستند.
 
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها