jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۱۳۸۰   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۷

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور خبر ددا:

کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده‌

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز‌ از ۳۰ فروردین تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ‌به مدت ۲ روز از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر ۲۵ تا ۹۵ ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

به گزارش جام جم آنالاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و همچنین دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج

وی اظهار کرد: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

آشوری اضافه کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

انسداد 2 روزه جاده هراز از فردا

وی تصریح کرد: محور هراز‌ از روز‌ آینده 30 فروردین تا 31 فروردین 1400 ‌به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

افزایش 14.1 ‌درصدی ترافیک راه‌ ها

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ‌دستگاه 2306 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 14.1 ‌درصد افزایش‌ نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 17.4درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد در یک روز در آزادراه ‌کرج-تهران‌

آشوری اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 121 هزار تردد، آزادراه ‌کرج-قزوین با 103 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 103هزار تردد ‌ثبت شد.

کاهش ایمنی عامل انسداد 9 جاده‌

وی بیان کرد: در حال حاضر محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، ‌جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور افزود: همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و محور پونل-خلخال،جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر