jamejamonline
بوشهر کد خبر: ۱۳۱۱۳۴۸   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۹

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،زمین‌لرزه‌ ای ۵/۹ ریشتری که ساعت ۱۱ :۱۱ پیش از ظهر امروز و در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین در حوالی بندر گناوه رخ داد.

 

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر، زمین‌لرزه‌ ای ۵/۹ ریشتری که ساعت ۱۱ :۱۱ پیش از ظهر امروز و در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین در حوالی بندر گناوه رخ داد موجب وحشت ساکنان و اهالی این بندر شمالی استان بوشهر شد تاکنون ۵ پس لرزه داشته که بزرگترین آنها ۴/۹ریشتر اعلام شده است.

به گفته خسرو دهقانی مدیر بحران استانداری بوشهر ،این زمین لرزه در شهرستانهای دیلم ،دشتستان و بوشهر نیز احساس شده است.وی از اعزام پنج تیم ارزیاب از بندر گناوه و دیلم به ۳۰ روستا های تحت تاثیر حادثه خبر داد و هرگونه اظهار نظر درباره خسارت جانی و مالی را پس از گزارش تیم های ارزیاب موکول کرد.

اما بر اساس آخرین اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تاکنون ۵ مصدوم حادثه به مراکز درمانی منتقل شده اند که حال عمومی آنها خوب ارزیابی شده است .

بر اساس گزارش میدانی خبرنگار جام جم،تاکنون خسارتهایی به دیوار های منازل مسکونی و تعدادی واحد های دامداری و کشاورزی روستاهای شول، کلر، فخرآوری، گمارون وارد شده است در یکی از روستاهای گناوه تعدادی گوسفند به دلیل ریزش کوه زیر آوار تلف شدند .

اما در شهر گناوه خسارت چندانی وارد نشده است

 

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
ضربه کرونا به کارگران

ضربه کرونا به کارگران

استان بوشهر با برخورداری از700کیلومترخط ساحلی مشترک با خلیج فارس،6میلیون اصله نخل و صنایع نفت و گاز در عسلویه زمینه های مساعد و فرصت کم نظیر را در اشتغالزایی فراهم کرده است.