jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۱۲۷۴   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۹:۲۵

اعضای تیم ملی فوتسال بانوان ایران بالاخره پاداش خود را بابت قهرمانی در آسیا در سال 2018 دریافت کردند.

به گزارش جام جم آنلاین ، سال 2018 تیم ملی فوتسال بانوان ایران قهرمان آسیا شد و همان زمان به هر یک از بازیکنان این تیم قول پاداش 20 میلیون تومانی دادند. 

پس از سه سال پیگیری بالاخره روز گذشته این پاداش به حساب ملی پوشان فوتسال واریز شد اما مبلغ دو میلیون و 200 هزار تومان از روی آن کسر شده بود که باعث انتقاد و اعتراض ملی پوشان شده است. 

ملی پوشان اعتقاد دارند با توجه به بالا تغییر تورم از سه سال گذشته تاکنون باید یک چیزی هم به این پاداش اضافه می شود اما نه تنها این چنین نشده که به نام مالیات دو میلیون و 200 هزار تومان هم از روی آن کسر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر