مهاجم ایرانی زنیت پیش از دیدار با کراسنودار گفت: اشتباه جزئی از فوتبال است ولی مهمترین چیز رسیدن به نتیجه مطلوب است.
کد خبر: ۱۳۱۱۲۱۸

به گزارش جام جم آنلاین، سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت پیش از دیدار با کراسنودار در هفته بیست و ششم لیگ روسیه مصاحبه ای را با رسانه های روسیه انجام داد که شرح زیر است:

نتیجه بازی با کراسنودار چه می شود و چه انتظاری دارید؟

برای من همیشه بازی های زنیت مقابل کراسنودار مثل بازی دربی است. بدون شک همه ما می خواهیم در این بازی نتیجه مطلوب را کسب کنیم. در همه شرایط ما تلاش می کنیم تا به نتیجه موردنظر برسیم.

علاوه بر اینکه زنیت برای قهرمانی می جنگند، رقابت شما برای آقای گلی نیز ادامه دارد. برای شما کسب دومین جایزه آقای گلی لیگ روسیه چه اهمیتی دارد؟

برای من پیروزی تیم مهمتر از دست آوردهای فردی است. البته این تنها نظر من نیست بلکه تمام بازیکنان زنیت همین فکر را دارند و موفقیت تیم را از همه چیز بالاتر می دانند. مهمترین چیز در شرایط کنونی رسیدن به سومین قهرمانی متوالی ام با زنیت در لیگ روسیه است.

وقتی در یک بازی مثل بازی با روبین کازان فرصت های زیادی را از دست می دهید، عصبانی می شوید؟

بدون شک این شرایط بد است. اما باید قبول کنیم از دست دادن موقعیت هم جزئی از فوتبال است. مهمترین چیز این است که شما به نتیجه برسید. شما می توانید در آینده اشتباهات خود را اصلاح کنید. به نظرم این ها در فوتبال طبیعی است وقتی شما اشتباه نکنید، یاد هم نمی گیرید.

شما امسال هم مثل فصل گذشته با دزیوبا رقابتی برادرانه برای کسب آقای گلی دارید؟

در ابتدا باید بگویم ما در تیم رقابتی سالم داریم. من تنها با دزیوبا در رقابت سالم نیستم بلکه ما بازیکنان مهم زیادی داریم و همه باهم رقابت درست داریم.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها