طبق گفته مقامات بهداشتی آمریکا جسد یک جوان ۲۱ ساله که واکسن "جانسون اند جانسون" را دریافت کرده بود، در محل اقامتش پیدا شد.
کد خبر: ۱۳۱۱۱۱۲
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم؛ به گفته مرکز بهداشت ایالت "اوهایو" در آمریکا، یک جوان 21 ساله پس از تزریق واکسن کرونای "جانسون اند جانسون" جان خود را از دست داده است.

پایگاه خبری "fox19" در این باره نوشت، به گفته پزشکی قانونی "Lakshmi Kode Sammarco"، "جان فولی" دانشجوی 21 ساله دانشگاه "Cincinnati" آمریکا تنها یک روز پس از دریافت واکسن کووید19 شرکت "جانسون اند جانسون" جان خود را از دست داد؛ جسد او ‌که اهل منطقه "کلمبوس" در ایالت اوهایو است، روز یکشنبه توسط هم اتاقی‌هایش پیدا شد.

بر اساس گفته پزشکی قانونی مربوطه تاکنون هیچ مدرکی در دسترس نیست که نشان دهد مرگ فولی مربوط به تزریق واکسن کرونای "جانسون اند جانسون" است و پزشکان به دنبال علت مرگ وی هستند.

روز سه‌شنبه بود که مقامات آمریکا به دلیل لخته‌های خون ایجاد شده در دریافت‌کنندگان واکسن کرونای "جانسون اند جانسون"، تزریق این واکسن را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده بودند.

"مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها" و "سازمان غذا و دارو" در آمریکا اعلام کردند که آنها در حال بررسی لخته‌های غیرمعمول در 6 زن 18 تا 48 ساله هستند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها