jamejamonline
ایلام کد خبر: ۱۳۱۱۰۹۱   ۲۸ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۸

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: پالایشگاه گاز ایلام سال گذشته ۱.۵ میلیارد مترمکعب گاز به شبکه سراسری تزریق کرد که این موضوع نقش موثری در توزیع و پایداری فشار در فصل سرما داشت.

 به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛آروح اله نوریان افزود: سال گذشته ۱.۵ میلیون بشکه میعانات گازی در این مجتمع تثبیت و تحویل مشتری شده است. 

وی یادآور شد: همچنین سال گذشته ۷۱ هزار تن ال پی جی در این مجموعه تولید شده که نسبت به سال قبل ۲۱۱ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تاکید کرد: در تولید گوگرد نیز با رشد هفت درصدی ۶۹ هزار تن تولید در این پالایشگاه به ثبت رسیده است.

نوریان گفت: پالایشگاه گاز ایلام سال گذشته ۴۶ هزار مگاوات ساعت برق (۵۱ درصد رشد نسبت به ۹۸) به شبکه تحویل داده که این موضوع در جلوگیری از قطع نشدن برق در فصل گرما تاثیر بسزایی داشته است.
وی با بیان اینکه مسئله آلایندگی پالایشگاه گاز ایلام همواره به عنوان یک مطالبه عمومی و دغدغه مجموعه پالایشگاه مورد توجه بوده است، افزود: با تکمیل چرخه پتروشیمی میزان آلایندگی این پالایشگاه نیز به حداقل می رسد.

وی در ادامه به حوزه وظایف اجتماعی تیم بانوان استان در لیگ برتر فوتبال که تحت حمایت پالایشگاه بوده اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم در سایر رشته های ورزشی نیز با ورزشکاران و تیم های استان همکاری کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: